Certyfikaty

FAM S.A. > Certyfikaty

Certyfikaty 

 

FAM S.A. posiada liczne certyfikaty systemowe i produktowe, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług.

Certyfikat ISO 9001 czyli System Zarządzania Jakością, który posiada nasza firma, nadany został przez prestiżową jednostkę TÜV NORD Polska. System został wdrożony w 2006 roku. Oparty jest na zadowoleniu klienta. Główny nacisk kładziemy na jakość oferowanych usług, których fundamentem jest min. wiedza i doświadczenie pracowników, dbałość o infrastrukturę Zakładów,  ścisła kontrola półproduktów oraz wyrobów końcowych.

Kolejny certyfikat, którym możemy się pochwalić to Atest Higieniczny. Powłoka cynkowa nanoszona w FAM S.A. spełnia restrykcyjne wymagania nakładane przez Państwowy Zakład Higieny, dzięki czemu może być stosowana do zabezpieczenia antykorozyjnego rur przeznaczonych do przenoszenia wody pitnej. Potwierdza to wyjątkowość naszego produktu i neutralność dla środowiska.

Od 2019 roku posiadamy również Certyfikat DASt 022. Zakłady w Opolu, Rawie Mazowieckiej i Obornikach spełniają wymagania niemieckich wytycznych dotyczących cynkowania ogniowego konstrukcji nośnych. Certyfikat jest przyznawany przez IFO (Institut für Oberflächentechnik), po uprzedniej pozytywnej inspekcji niemieckich przedstawicieli Instytutu.